وب سایت سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

No Install Flashplayer

شنبه 25 آذر 1396
السبت 28 ربيع أول 1439
Dec 16 2017

امير حاتمي در مراسم الحاق ناوموشک انداز سپر به ناوگان نیروی دریایی ارتش ج.ا.ایران: آمادگي ايران در توليد نيازهاي بومي دريايي/ «سپر» نمادي از اقتدار و صرف فعل خواستن ايراني است

 
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، درياي خزر را درياي صلح و دوستي نام برد و گفت: از این پس تمام نيازهاي بومي دريايي در داخل توليد خواهد شد.
 
به گزارش روابط عمومي وزارت دفاع؛امير سرتيپ امير حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح صبح امروز در مراسم الحاق ناو موشک‌انداز ايراني «سپر» به ناوگان شمال نداجا در بندرانزلي در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اميدوارم ناو موشک‌انداز ايراني سپر که نمادي از اقتدار و صرف فعل خواستن ايراني است، بر همه ملت مبارک بوده و در راستاي ايجاد امنيت و آرامش منطقه و ملت ايران قرار گرفته باشد.
وي با بيان اينکه موشک‌انداز سپر کاملاً بومي است، افزود: تمامي اجزاي ناو در داخل کشور با همت و متکي بر زبدگي، نخبگي و علم همکاران در سازمان صنايع دريايي وزارت دفاع، نيروي دريايي و دانشگاه‌ها ساخته‌ شده است.
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با بيان اينکه موشک‌انداز سپر، بيانگر توانايي ايران در ساخت موشک‌اندازي با سطح بالا است، عنوان کرد: براي تأمين نيازها در مرحله طراحي، ساخت و توليد مي‌توانيم از توان و نبوغ ايراني استفاده کنيم.
امير حاتمي با تأکيد بر اينکه نيازهاي بعدي ايران در زمينه دفاع و پشتيباني در داخل تأمين مي‌شود، مطرح کرد: از اين پس تمام نيازهاي دريايي در داخل توليد خواهد شد و در جاهاي ديگر از توان سازمان صنايع دريايي وزارت دفاع براي ساخت شناورهاي سنگين‌تر و حضور در اقيانوس‌ها استفاده خواهيم کرد.
وي بر ضرورت همت دولت و مجلس براي دستيابي به اهداف تعيين‌ شده در برنامه چهارساله دولت دوازدهم تأکيد کرد و افزود: اميدواريم در برنامه چهار ساله‌اي که براي وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در دولت دوازدهم پيش‌بيني‌ شده، همت و اراده‌اي را بين دولت و مجلس شاهد باشيم تا ارتقاي آمادگي واقعي و مؤثر در نيروي دريايي سپاه و ارتش رقم بخورد.
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با بيان اينکه اقدامات نيروي دريايي در شمال بيشتر جنبه آموزشي دارد، گفت: بحمدالله کمتر با تهديدات امنيتي در درياي خزر مواجه هستيم، چراکه اين دريا را مي‌توان درياي صلح و دوستي نام برد.
امير حاتمي با بيان اينکه همه کشورهاي همسايه در حاشيه درياي خزر مقيد و پايبند بر ايجاد امنيت و آسايش هستند، گفت: کشورهاي حاشيه خزر تأکيد دارند تا آسايش و امنيت منطقه و دريا را ايجاد کنند.
امير حاتمي افزود: مجموعه اقدامات نيروي دريايي در شمال بيشتر آموزشي است، اما از تجهيزات و نيروهاي آموزش‌ديده در درياي جنوب به‌ صورت عملياتي استفاده خواهيم کرد.
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با اشاره به آمادگي نيروهاي آموزشي ارتش در شمال کشور گفت: نيروهاي زبده و آموزش‌ديده شمال آمادگي دارند که اگر کسي بخواهد در جاهايي که زمزمه‌هايي از دزدي و ناامني‌هاي عمومي و اجتماعي مطرح مي‌شود فعاليتي داشته باشند، حتماً يگان‌ها با اقتدار ناامني را سرکوب و امنيت را به مردم منطقه هديه خواهند کرد.
انتهای پیام***

 

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها

آخرین مطالب

آموزش مجازي قرآن

عکس

 

   

 

گالری عکس

صوت و فیلم

اوقات شرعیتازه های نشر

آمار بازدیدکنندگان

0000709257
امروزامروز575
دیروزدیروز462
این هفتهاین هفته575
این ماهاین ماه23983
کل بازدیدهاکل بازدیدها709257
www.ahoorae.com

آمار بازدید کنندگان به صورت مخفی

امروز76
دیروز123
این هفته735
این ماه2151
مجموع191152

آی پی بازدیدکنندگان : 54.160.245.121
Unknown ? Unknown Sat 16 Dec 2017 18:48